Akční nabídka pro léto 2020

Letošní prázdninová akční nabídka přináší slevu 30 % z pořizovací ceny na rozšíření Vaší stávající konfigurace programu EKONOM o modul Terminálový režim, popř. na pořízení vyšší úrovně tohoto modulu. Modul Terminálový režim pro vzdálený přístup k programu EKONOM přes internet lze pořídit ve 3 variantách: Mini / Midi / Plný dle maximálního možného počtu takových přístupů. Podrobněji viz ceník.
Výhodou terminálového provozu je možnost odkudkoliv vzdáleně pracovat v požadované aplikaci s on-line přístupem ke všem datům vašeho systému. Data na všech odloučených stanicích jsou tak vždy aktuální bez ohledu na to, kdy a odkud jsou do systému vkládána či editována. Z hlediska bezpečnosti dat je terminálový provoz velmi dobrá volba. Veškerá data jsou totiž umístěna v jednom datovém prostoru, kde mohou být řádně zabezpečena proti všem případným rizikům zneužití, poškození či ztráty.

Akce platí pro objednávky uskutečněné a zaplacené v období 15.7.2020-17.8.2020. Objednávku lze provést na e-mail obchod@ekonomsystem.cz nebo na tel. 387 007 770.
Nezapomeňte, že rozšíření o modul Terminál je možné provést pouze pro licence aktualizované pro rok 2020. Pokud ještě aktualizaci programu EKONOM pro rok 2020 nemáte, můžete ji jednoduše objednat prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Dva kroky pro okamžité získání aktualizace pro rok 2020

Krok 1: Vyberte typ aktualizace
Pro verzi programu 2019
(Cena roční aktualizace je ve výši 25% ceny nového programu.)
Pro verzi programu 2018 a starší
(Cena roční aktualizace je ve výši 50% ceny nového programu)
Obě aktualizace zahrnují:
  • úpravy programu podle zákonných změn
  • telefonickou podporu k obsluze programu
  • 24/7/365 podporu na webových stránkách
Krok 2: Odešlete objednávku
  • Zadejte licenční číslo Vašeho programu
  • Stiskněte tlačítko Odeslat
  • V krátké době obdržíte e-mailem proforma fakturu
  • Po zaplacení daňový doklad s aktivačním klíčem.
Vaše licenční číslo:   

Aktualizovaná nebo nová řešení v podpoře programu

ID2445 Chybí interní pohledávky/závazky k úhradě 20.07.2020

Bavíme uživatele programu EKONOM

Návody, rady, tipy a triky od programátorů a operátorů technické podpory programu

V souvislosti s promíjením pojistného na sociální zabezpečení zaměstnavatelům do 50 zaměstnanců (program Antivirus C) je k dispozici verze programu 2020/07 s novým přehledem o výši pojistného doplněným o snížený vyměřovací základ. Samotného výpočtu mezd se snížení nijak netýká, pouze je pak nutné provést ruční sumarizaci vyměřovacích základů zaměstnanců, kteří nesplňují zákonné podmínky. Pro zjednodušení tohoto výpočtu je v programu k dispozici nová funkce „Měsíční přehled dle zaměstnanců – export XLS“.

Důležité upozornění: Snížení pojistného zaměstnavatele v rámci programu Antivirus C se automaticky nepromítne do příkazu k úhradě a do zaúčtování mezd v interním dokladu.

Bližší informace k podmínkám programu Antivirus C naleznete na internetových stránkách Ministerstva práce a sociálních věcí ČR, odkaz ZDE.

Dále bychom chtěli upozornit, že poradenská linka k programu EKONOM není schopna řešit jiné dotazy než ty, které se týkají jeho vlastní obsluhy. Nejsme kompetentní ke sdělování jakýchkoli právních informací, posuzování splnění podmínek nároku na snížení vyměřovacího základu zaměstnavatele v rámci programu Antivirus C, ani k poskytování poradenství při jeho výpočtu. Kompetencí poradenské linky k programu EKONOM je pouze poskytnutí informací k fungováním formuláře Přehledu o výši pojistného v rámci programu EKONOM, např. které údaje se předvyplňují a které je třeba vyplnit ručně, jak se formulář exportuje pro elektronické podání, apod. Děkujeme za pochopení.

Novinky Finanční správy ČR pro uživatele programu

Podpora programu EKONOM
Info Téma Datum vydání
Kobra uchránila 52 milionů korun 03.08.2020
Úspěchy Finanční správy na poli legálního... 28.07.2020
Prodloužení osvobození od cla a DPH... 27.07.2020
Omezení provozu na Územním pracovišti v... 24.07.2020
Reakce na článek: Berňák zadržel dodavateli... 24.07.2020

Novinky ČSSZ pro uživatele programu

Podpora programu EKONOM
Info Téma Datum vydání
Vstup do budov ČSSZ je možný... 30.07.2020
Přehled o pojistném pouze elektronicky, opatření... 07.07.2020
Od 1. 7. 2020 se podmínky... 30.06.2020
Ředitelské volno či plánovaná rekonstrukce školy... 26.06.2020
Přehledy o příjmech a výdajích mohou... 25.06.2020
Copyright proEkonom s.r.o. 2006-2020 & Elisoft s.r.o. All rights reserved.©